www.mujteam.cz

Anketa

Uvítali byste kdyby byly stránky na můjteam.cz zdarma, ale za cenu zobrazované reklamy?!

Ano, cizí reklama mi na stránkách nevadí. (66%)

Ano, cizí reklama mi na stránkách nevadí.

Ne, chci mít stránky bez cizí reklamy. (20%)

Ne, chci mít stránky bez cizí reklamy.

Bylo by dobré mít možnost volby 1. stránky zdarma s reklamou nebo 2. placené bez reklamy. (14%)

Bylo by dobré mít možnost volby 1. stránky zdarma s reklamou nebo 2. placené bez reklamy.

Počet hlasů: 26049

Kalendář

červen 2024
 3101724
 4111825
 5121926
 6132027
 7142128
18152229
29162330

Reklama

Funkce www stránek


Cílem www stránek vytvořených na mujteam.cz je poskytnutí sportovnímu teamu profesionální www prezentaci s kompletní správou obsahu.

Jaké jsou tedy funkce www stránek vytvořených na mujteam.cz >>>

1. Vaše www stránky jsou umístěny na subdoméně - www.název.mujteam.cz
2. Máte možnost rozsáhlé úpravy grafického vzhledu vašich stránek.
3. Obsah vašich stránek.
4. Kompletní správa obsahu vašich stránek.
5. Rozsáhlé sledování přístupů na vaše stránky.


1. Vaše stránky

Vaše www stránky jsou umístěny na subdoméně, kterou si zvolíte během registrace (např. www.florbal.mujteam.cz). Jedinou podmínkou je, aby vámi zvolená doména nebyla již zaregistrována někým jiným. Proto pospěšte, ať nejste druzí.

Pokud máte vlastní doménu (např. www.florbal.cz), kterou chcete používat se stránkami na www.mujteam.cz, není v tom nejmenší problém. Doménu přesměrujeme nebo se staneme jejími technickými správci. Stačí napsat na info@mujteam.cz a o vše se postaráme.


2. Grafické provedení stránek

Stránky můžete přizpůsobit plně vašemu vkusu, požadavkům sponzora nebo teamovým barvám. Logo teamu, motiv, název, barvy menu, pozadí, symbol, uvítání a úvodní text je tím, co odliší vaše stránky od všech ostatních. A kdyby vám to nestačilo, stačí se ozvat na info@mujteam.cz. Náš team vám ušije stránky na míru.


3. Obsah vašich stránek


Úvodní strana
Na úvodní straně se zobrazí vámi zvolený obrázek, uvítací text a aktuální novinky.
Anketa
Máte možnost vytvořit si libovolnou anketu a zapojit tak hráče nebo fanoušky do dění ve vašem týmu.
Výsledek posledního zápasu
Po zaznamenání posledního zápasu se výsledek utkání společně s logem obout týmů automaticky zobrazí na hlavní straně. Váš poslední zápas tak budete mít neustále na očích.
Kalendář
Kalendář na hlavní straně automaticky zobrazuje dnešní den (modře), zápasy “hlavního” družstva (žlutě) a poznámky zadané administrátorem (červeně).
Reklama
O své sponzory je potřeba se dobře starat. Jejich loga jsou proto zobrazena přímo na hlavní straně.
Tabulka soutěže
Nemusíte složitě hledat, abyste měli přehled, jak si právě stojíte v dané soutěži. Tabulka na hlavní straně zpracovává výsledky odehraných zápasů a nepřetržitě vyhodnocuje aktuální pořadí týmů.
Vzkazy
Přímo z hlavní strany vám fanoušci nebo třeba zájemci o sponsoring vašeho týmu mohou zaslat vzkaz.
Galerie
Minigalerie na hlavní straně je jakýmsi lákadlem do hlavní fotogalerie. Zobrazují se zde náhodně fotografie ze všech galerií.

Aktuality
Pod tímto odkazem naleznete přehled nejnovějších aktualit, dále pak archiv všech článků a archiv anket, ve kterých lze vyhledávat jednotlivé články či ankety podle hledaného výrazu.

Družstva
Odkaz „Družstva“ obsahuje pravděpodobně ty nejzajímavější informace pro váš tým – informace o aktuální soutěži, zápasech a hráčích – vše rozdělené podle jednotlivých družstvech.
Soutěž
Tabulka soutěže informuje o aktuálním stavu soutěže - počet odehraných zápasů, výher, proher, remíz, bodů a samozřejmě pořadí jednotlivých týmů.
Zápasy
Tabulka zápasů zobrazuje seznam všech zápasů vašeho teamu. U odehraných zápasů se zobrazuje jejich skóre.
Kalendář
Kalendář v menu „Družstva“ zobrazuje zápasy vybraného družstva, dále všeobecné poznámky a aktuální den.
Hráči
Zde naleznete seznam hráčů daného družstva. U každého hráče se zobrazují zadané hodnoty (jméno, datum narození, post, …), overally (rychlost, tvrdost, zranitelnost, …) a statistiky (počet odehraných zápasů, vstřelených gólů, asistencí, vyloučení, …).
Statistiky
Nejrůznější statistiky si můžete zobrazovat pro jednotlivé soutěže, nebo souhrnně pro všechny odehrané sezony. Snadno se dozvíte kdo z vašich hráčů byl za svoji sportovní kariéru ve vašem teamu nejproduktivnější nebo kdo má nejlepší koeficient gólu na zápas.
Rozpis tréninků pro jednotlivá družstva.
Každé družstvo má přehled o svých tréninkových časech.
Login
Po přihlášení zde mohou jednotliví hráči sami měnit údaje o sobě. Přihlašovací údaje jim vytváří administrátor.

Zápasy
Tento odkaz skrývá přehled veškerých zápasů, odehraných i budoucích, pro všechny družstva vašeho týmu.

Fotogalerie
Zaleží jen na vás, kolik fotoalb a fotografií zde ukážete.

Sponzoři
Odkaz na seznam všech sponzorů nabízí hlavní menu, mimo to se loga vašich sponzorů neustále zobrazují v „bublině“ na hlavní straně. Dalším lákadlem pro finanční příspěvky od vašich sponzorů je umístění tzv. plovoucí reklamy. Ta se zobrazuje nově příchozím ihned po vstupu na vaše stránky. Plovoucí reklama může snadno pokrýt náklady na provoz vašich stránek.

Náš team
Zde se nachází informace o vašem týmu, diskuze, důležité url odkazy a nakonec váš kontakt.


4. Správa obsahu vašich stránek

Začneme pěkně od začátku. Po vytvoření budou vaše stránky prázdné. Nezbývá než zvolit ve vašem teamu člověka, který se bude o správu vašich stránek starat (budeme jej nazývat administrátor), a předat mu přihlašovací informace. Administrátor se přihlásí do správy stránek na adrese: název.mujteam.cz/admin a může začít plnit vaše stránky obsahem (aktuality, ankety, poznámky v kalendáři, družstva, hráči, zápasy, …).
Aktuality
Správa aktualit představuje možnost vytvoření a naformátování textu, případně vložení přílohy v podobě obrázku nebo souboru. Po uložení se aktualita okamžitě objeví na vašich stránkách. Aktuality lze vyhledávat v archivu, zpětně editovat a mazat. Nastavit lze také počet zobrazujících se aktualit.
Ankety
Administrátor má možnost přidávat, editovat, mazat a prohledávat archiv anket. Přidáním nové ankety přesune aktuální anketu i s výsledky do archivu. Jakmile je vytvořena nová anketa, může začít hlasování. Každý hlasující má možnost v jeden den hlasovat pouze jednou. Počet jednotlivých odpovědí je vyjádřen v procentech a sloupcovým grafem.
Kalendář
Kalendář lze plnit poznámkami, které se zobrazují na úvodní stránce a jsou označeny červenou barvou. Dále kalendář automaticky zobrazuje zadané zápasy (barva žlutá) a aktuální den (barva modrá).
Fotogalerie
Fotogalerie je rozdělena do fotoalb. Každé fotoalbum obsahuje samotné fotografie. Při vkládání fotografií lze přidávat i komentář. Pro snadnější přístup k fotografiím slouží samostatné menu fotoalbum, v němž administrátor může spravovat fotoalba i samotné fotografie.
Správa družstev
Správa družstev umožňuje sledovat více družstev náležejících vašemu teamu (např. muži A, muži B, starší žáci, atd.). Pro jednotlivá družstva lze zadávat rozpisy tréninků, posílat hromadné emaily na adresy všech hráčů, atd.
Správa hráčů
A jsme u toho nejdůležitějšího. U hráčů sledujeme řadu hodnot (jméno, příjmení, číslo dresu, datum narození, kontaktní údaje, rodné číslo, výška, váha (vymaž ostatní informace), držení hole, post a takzvané overally, které nemusí být na stránkách zobrazeny). Hráč má možnost přihlášení pod svým rodným číslem a administrátorem nastaveným heslem (login na stránkách pod odkazem „Družstva“). Může tak měnit některé informace o své osobě sám (například svoje kontaktní údaje). Hráče lze vyhledávat pomocí jména nebo si je zobrazit po družstvech, ve kterých hrají.
Správa akcí
V administrátorském prostředí se dá sledovat prakticky každá statistika, která bude zadána ve správě akcí. Předvyplněné, jsou standardní akce, které se ve florbale jako takovém sledují (gól, asistence, vyloučení na 2 minuty, atd...). Pokud si však přidáte libovolnou vlastní akci, není problém ji ve statistikách sledovat.
Správa soutěží
Ve správě soutěží můžeme sledovat vše, co nás zajímá v průběhu herní sezóny. Pokud máme vyplněné teamy - naše soupeře, můžeme založit novou soutěž. Po zadání názvu soutěže a výběru teamů, které danou soutěž hrají, máme možnost pokračovat za pomoci průvodce, nebo si vše nastavit samostatně. Průvodce vás postupně provede všemi kroky potřebnými pro založení nové sezony. Postupně zadáte zápasy v průběhu celé sezony, nastavíte body v dané soutěži (za výhru, remízu, prohru, případně hru na prodloužení) a vytvoříte soupisku hráčů na danou sezonu. Při "odehrání" zápasu vytvoříme opět soupisku hráčů, tentokrát na daný zápas. Dalším krokem je zadání statistik a uvedení výsledku zápasu s možností komentáře. Po uložení se veškeré informace ihned zobrazují na vašich stránkách. Po skončení celé soutěže, lze soutěž uložit do archivu a kdykoliv si připomenout její průběh.
Sponzoři
Správa sponzorů umožňuje zadávat název sponzora, odkaz na jeho www stránky, logo a další informace.
Správa vzkazů a chat
Vaši fanoušci mají možnost vám poslat vzkaz přímo z okna na úvodní straně. Tyto vzkazy se vám zobrazí v administrátorském prostředí. Zde si můžete vzkaz přečíst a smazat. Pro otevřenou diskuzi slouží chat, u kterého jsou vzkazy zobrazeny přímo na www stránkách. Pouze administrátor může diskuzi smazat.


5. Podrobné sledování statistik

Díky podrobnému sledování statistik máte neustálý přehled o počtu návštěvníků vašich stránek. Sledována je měsíční, denní a hodinová návštěvnost. Počet unikátních návštěv, země ze které daný návštěvník vašich stránek pochází, zadávaná slova do vyhledávače, ze které adresy návštěvník na vaše stránky přišel, jak dlouho na nich pobýval, zda je má v oblíbených a mnoho dalšího...